ALKO-SORB® – КОМПЛЕКСНА ДІЯ ПРОТИ СИМПТОМІВ ПОХМІЛЛЯ

AЛКО-СОРБ – новий комплексний препарат, дія якого спрямована на усунення симптомів алкогольної інтоксикації і похмілля. Завдяки унікальному складу з трьох компонентів АЛКО-СОРБ діє на всіх етапах метаболізму алкоголю в організмі.

Як діє АЛКО-СОРБ?

Препарат АЛКО-СОРБ складається з трьох компонентів: кремнієвого сорбенту алкоголю, янтарної кислоти і таурину.

Кремнієвий сорбент алкоголю – ефективність використання сорбенту алкоголю з метою усунення похмільного синдрому, а також швидкий протверезуючий ефект, пояснює його здатність зв’язувати і швидко виводити надлишок алкоголю та його токсинів з організму. Володіє потужниою дезінтоксикаційною дією, усуває алкогольне токсичне навантаження на печінку і нирки. При цьому абсолютно безпечний, на основі природного кремнію.

Янтарна кислота – прискорює процес «згоряння» алкоголю в організмі, швидко усуває похмільний синдром, має витверезуючу дію.  Випитий алкоголь в печінці перетворюється в ацетатний альдегід – отруйну речовину, яка, зорема, є причиною похмілля. Янтарна кислота допомагає організму з детоксикацією, прискорює процес перетворення ацетатного альдегіду в менш шкідливі речовини вуглекислий газ і воду, тим самим усуває запах «перегару».

Таурин – сприяє покращенню енергетичного обміну в організмі. Відновлює енергетику нервових клітин настільки, що і пам’ять, увага, і настрій різко покращуються. Нормалізація сну – один з важливих ефектів таурину. На наступний ранок – відчуття свіжості, бадьорості. Фраза “як ніби тебе підзарядили”  влучно передає фізіологічний ефект таурину.

Як потрібно приймати АЛКО-СОРБ?

  • для зняття симптомів сп’яніння і похмілля прийняти 2 пакетики ввечері перед сном, при необхідності повторити в тій же дозі на ранок;
  • для попередження сп’яніння прийняти 2 пакетики до або під час застілля.

Форма випуску:
АЛКО-СОРБ пакети-саше по 4 пакети в міні-боксах.
АЛКО-СОРБ пакети-саше по 3 міні-бокси в упаковці.