Атоксіл ВП – ветеринарний препарат, що відноситься до групи ентеросорбентів нового покоління на основі високодисперсного діоксиду кремнію. Завдяки оригінальній мікросферичній структурі, Атоксіл ВП проявляє високу сорбційну активність і швидкість дії. У шлунково-кишковому тракті Атоксіл ВП швидко зв’язує і виводить з організму токсичні речовини різного походження, а саме:

  • мікробні токсини та інші шкідливі речовини, що потрапляють в шлунок з неякісним кормом;
  • алергени (речовини, що провокують алергічні реакції);
  • токсичні продукти обміну речовин, що утворюються в організмі при захворюваннях шлунку, печінки і нирок;
  • солі важких металів.

Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, Атоксіл ВП проявляє свою дію, вже протягом перших хвилин, що забезпечує швидкий результат.

Препарат застосовують профілактично та у комплексі терапевтичних заходів, як сорбент перорально великій рогатій худобі, свиням, собакам, котам, курчатам-бройлерам при шлунково-кишкових захворюваннях із діарейним синдромом, гепатитах, інтоксикаціях, мікотоксикозах.

Форма випуску
Пакет-саше: об’єм 1г (10 або 20 шт. у пачці)
Пакет-саше: об’єм 2 г (10 або 20 шт. у пачці)
Пластиковий флакон: об’єм 10 г (1 шт. у пачці)

Зберігання
Зберігати в упаковці виробника в сухому темному місці при температурі від 0 до 25 °С, при відносній вологості повітря не більше, ніж 75%.

Термін придатності
 препарату – 3 роки.
Термін придатності водної суспензії Атоксілу ВП – не більше 32 годин за умови зберігання при температурі від 2 до 8 ºС.

Виробляється на потужностях фармацевтичної компанії “Орісіл-фарм” зазначених сертифікатом відповідності GMP і ДСТУ ISO 22000: 2007.