Види тварин Добова доза Атоксілу ВП, г на 1 кг маси тіла
Курчата-бройлери 0,2-0,4
Телята, поросята, собаки, коти 0,1-0,2
Велика рогата худоба, свині 0,2-0,3

Добову дозу ділять на 3-4 прийоми на добу. Максимальна разова доза не повинна перевищувати половини добової дози.
Курчатам-бройлерам із профілактичною метою препарат застосовують протягом 5-7 діб, з лікувальною метою – протягом 3-5 діб або до зникнення симптомів захворювання. Молодняку тварин з метою профілактики шлунково-кишкових захворювань та розладів травлення застосовують Атоксіл ВП 2-3 рази на добу впродовж 2-3 діб, дорослим тваринам із клінічними проявами отруєнь та захворюваннями шлунково-кишкового тракту із діарейним синдромом препарат застосовують як сорбент 2-3 рази на добу протягом 2-3 діб або до повного одужання. Собакам та котам – 2-3 рази на добу впродовж 2-3 діб.
За необхідності, дозу препарату можна збільшити вдвічі.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діоксиду кремнію, виразкова хвороба шлунку, кишечника, шлункові та кишкові кровотечі, кишкова непрохідність.

Застереження

При роботі з препаратом не допускати потрапляння препарату в очі, не вдихати, дотримуватись загальних правил особистої гігієни і захисту, техніки безпеки, передбачених при роботі з ветеринарними препаратами. При змішуванні препарату з кормом слід одягати захисні окуляри, рукавички, не допускати утворення пилу, працювати у добре провітрюваному приміщенні.
При потраплянні препарату в очі – змити великою кількістю води, за потреби слід звернутись до лікаря.