Інформаційний листок

Виведення токсичних речовин та відновлення корисної мікрофлори кишківника.

Склад та форма випуску:
Стік-пакети по 20 г гелю, 10 або 20 стіків в пачці.
Склад на 1 стік: кремнію діоксид високодисперсний – 1,6 г, лактулоза – 0,4 г, аскорбінова кислота – 0,01 г.
Допоміжні речовини: натрій-карбоксиметилцелюлоза, лимонна кислота, підсолоджувач, сорбінова кислота, смакова добавка барбарис, вода очищена.

Фармакологічна дія:
Еліміналь гель – комбінований препарат, що містить в своєму складі високоактивний кремнієвий сорбент та натуральний пребіотик лактулозу, які мають взаємопідсилюючу та доповнюючу дію.
В складі Еліміналь гель, високоактивний кремнієвий сорбент – має виражену протиалергічну, протимікробну та дезінтоксикаційну дію. Препарат адсорбує та виводить із організму токсини, алергени, віруси, бактерії та гриби. Тим самим зменшує виділення токсинів через шкіру, прояви запальних процесів, усуває алергічні та токсичні прояви на шкірі (зуд, лущення, гіперемія у вогнищах ураження, інфільтрація і т.і.), зменшує сальність шкіри та вугрові висипання.
Натуральний пребіотик лактулоза, відновлює здорову мікрофлору, цілісність та проникність слизової оболонки кишечника, таким чином відбудовується його захисний бар’єр, що перешкоджає потраплянню шкідливих речовин та алергенів із внутрішнього середовища організму, через мікрорусло крові, до шкіри.
Еліміналь гель рекомендується вживати для профілактики або в комплексному лікуванні: алергодерматозів (алергічні дерматити, токсикодермії, екземи, псоріаз, атопічні дерматити, нейродерміти та кропив’янки), харчових та лікарських алергій, акне, розацеа.

Рекомендації щодо застосування перейти на www.eliminal.com.ua

Вживати: дорослим та дітям від 14 років 3 рази на добу по 1 стік-пакету за 1-2 години до або після прийому їжі або медикаментів.
Перед вживанням суспензію треба зробити однорідною, шляхом розминання пакета .
Вміст пакета виливають у столову ложку або безпосередньо в ротову порожнину. Бажано запивати склянкою води.

Термін вживання: 10-12 днів, при необхідності курс можна повторити.

Застереження при застосуванні:
Індивідуальна чутливість до компонентів. Виразкова хвороба шлунку та 12-ти палої кишки у стадії загострення, шлункові та кишкові кровотечі, кишкова непрохідність.

Умови зберігання:
 Зберігати в упаковці виробника, сухому чистому приміщенні при температурі не вище 25°С та відносній вологості повітря не вище 75%, в недоступному для дітей місці.
Термін придатності: 2 роки.
Назва та адреса виробництва: ТзОВ «Орісіл-Фарм», Україна,
м. Калуш, вул. Заводська, 1 б
Добавка дієтична ТУУ № 10.8-37073142-004:2016
Висновок СЕС № 05.03.02-06/12780 від 14.04.2016.