Чиста доглянута шкіра обличчя – це запорука краси будь-якої дівчини. Адже кожна жінка хоче виглядати на всі сто, використовуючи при цьому мінімум косметики.
І напевно, кожна з нас, натрапляла на такі неприємності, як проблемна шкіра, схильна до почервоніння, висипань і вугрів.
Найчастіше, ми вирішуємо такі проблеми локально, бажаючи досягнути максимального ефекту зовні. Купляємо різні лосьйони, тоніки і пінки для вмивання, які обіцяють нам ідеальну шкіру за короткий період. Але прищики з’являються знову і знову, а вугрі нікуди не випаровуються.

Чому так відбувається?

Все просто. Проблема ховається всередині, а не зовні. Наш спосіб життя, нездорове харчування, порушення захисних механізмів організму, часто згубно впливають на наше самопочуття і наш зовнішній вигляд. Висипання на обличчі – це, в першу чергу, тривожний сигнал про те, що організм потребує допомоги зсередини.

Як позбутися від проблем на шкірі і запобігти їх у майбутньому?

Давайте згадаємо про такі важливі фактори, як правильне харчування і щоденний догляд за шкірою Вашого обличчя.
Цільнозернові продукти, зелений чай, морепродукти (зокрема риба) і запечені фрукти, позитивно впливають на наш організм в цілому, і на вигляд нашої шкіри, відповідно. Нам давно відомо, що скорочення в нашому раціоні солодкого, жирного (напр., картопля фрі), різноманіття макаронних і борошняних виробів, а також свинини і газованої води, матиме позитивний вплив на стан шкіри (особливо, при схильності до акне).
А щоденні протирання обличчя кубиками льоду з відвару ромашки або зеленого чаю, матимуть антисептичний ефект і зменшать почервоніння від висипань. І, як приємний бонус, нададуть обличчю відтінок легкого, природного рум’янцю, а шкіра засяє свіжістю.
Зверніть увагу на той факт, щоб позбутися від проблеми докорінно, необхідно правильно її розпізнати. Один з кращих помічників у цьому питанні – Еліміналь гель. Це комплексний препарат, який допомагає організму позбавиться від усіх шкідливих речовин, алергенів, токсинів, які завдають шкоди нам зсередини і провокують висипання, почервоніння, надзвичайну сальність і вугрі.

Еліміналь гель очищає організм в цілому, відновлює мікрофлору і захисний бар’єр кишечника. Запобігає потраплянню токсинів і алергенів в шкіру, появі запальних процесів на шкірі.
Акне поступово сходить, висипання трапляються рідше, а колір і стан вашої шкіри покращується з кожним днем. Тон обличчя вирівнюється, шкіра набуває природного приємного кольору, а пігментні плями зникають, тому що Еліміналь гель, завдяки своїм властивостям, усуває всю проблему зсередини.

Який ефект очікувати?

Для дівчат і жінок, які втомилися від пошуку ефективних засобів у боротьбі з висипаннями і акне, Еліміналь гель, в комплексі з правильним харчуванням і домашнім доглядом за шкірою обличчя, стане Вашим улюбленим помічником.
Препарат дуже зручно приймати і брати з собою в косметичку, бо випускається в стіках. Він має приємний смак! Еліміналь гель позбавить Ваш організм від шкідливих речовин, а відповідно, і від ризику появи нових висипань, прищиків і вугрів. Шкіра обличчя більше не буде здаватися жирною, без запальних процесів і почервонінь. Ви сміливо зможете попрощатися з Вашим тональним кремом, так як всі проблеми Вашої шкіри залишаться у далекому минулому.
Після всіх недієвих препаратів і маскувальних засобів, які тільки обтяжують шкіру, дію Еліміналь гелю буде помітно вже на 10-14 день застосування, і такі курси варто повторювати кілька разів на рік.
Ефект від Еліміналь гелю не потрібно довго чекати, а Ваш організм і Ваша шкіра, будуть вдячні Вам!