21
06/2020

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

Цього року День медичного працівника, 21 червня, — не лише значиме свято у професійній спільноті, а й важливий день для кожного із нас, щоб вкотре подякувати тим лікарям, які були на передовій, за самовіддачу, неймовірну людяність та допомогу пацієнтам, попри усі бар’єри та складнощі, під час пандемії COVID-19. 

Саме тому, днями ми передали в лікувальні заклади Калуша засоби для дезінфекції рук власного виробництва — Орісепт. Після кожної маніпуляції, кожного контакту, медичні працівники обробляють руки антисептиком. Тому нам дуже важливо, щоб це був якісний засіб, безпечний для здоров’я. 

 «Вже декілька місяців у нелегких умовах сьогодення медики в Україні показують вищий пілотаж у роботі та щоденно своїми діями підтверджують відданість професії», — зазначає Максим Кіщак і підкреслює, що «лікарі різних спеціальностей, медсестри і медбрати, лаборанти та фельдшери, фармацевти, провізори нині не просто сумлінно виконують свою роботу, а й забезпечують стабільність в країні. І ми всі, всією громадою, хто як може, маємо підтримувати їх. Кожен із нас, маленький чи дорослий, у селі чи у місті, має за що дякувати лікарям.

Ініціативу «Орісіл-Фарм» відзначили і Наталія Табачук, заступниця міського голови Калуша з медичних питань, і Наталія Кінаш, медичний директор зі стаціонарної роботи Калуської центральної районної лікарні і Михайло Гаврилишин, директор КМП «Калуський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги КМР».

.