09
02/2015

5 лютого на базі Львівської обласної клінічної лікарні було проведено засідання Товариства гастроентерологів, на якому були присутні лікарі-гастроентерологи м. Львова та області. Осередок товариства знаходиться на кафедрі гастроентерології у Комунальній міській клінічній лікарні швидкої допомоги. Захід був проведений за допомогою та за безпосередньою участю компанії «Орісіл-Фарм».

До складу президії входили проф., д. мед. н. Вдовиченко Валерій Іванович, канд. мед. н., Ходосевич Олена Георгіївна, проф., д. мед. н. Скляров Євген Якович (на фото – зліва направо).

Зубченко Світлана Олександрівна, практикуючий лікар і науковець у Львівському обласному діагностичному центрі, представила компанію «Орісіл-Фарм» з лекцією на тему «Сучасні підходи до застосування ентеросорбентів в гастроентерології», розповівши про застосування схеми «Атоксіл + Еліміналь» при лікуванні гастроентерологічних захворювань.
Після наукової частини, що складалась із лекцій присутніх спеціалістів, захід мав продовження у вигляді фуршету, на якому лікарі – гості заходу мали змогу продегустувати «Еліміналь гель», а також отримати відповіді у медичного представника компанії – Анжели Ковтуняк – на питання стосовно переваг та методів застосування медичних препаратів «Атоксіл» та «Еліміналь гель».
Мета заходу була досягнута, адже були обговорені головні новин області у галузі гастроентерології: нові препарати і сучасні підходи у діагностиці і лікуванні гастроентерологічних захворювань.