“Орісіл-Фарм” – українська фармацевтична компанія – експерт в області розробки, впровадження та виробництва інноваційних еферентних засобів в медицині та ветеринарії.
Наша спеціалізація – створення нових форм та видів еферентних засобів на основі нанодисперсного діоксиду кремнію та напрацювання нових методик їх застосування. Ми впевнені, що саме еферентним методам належить майбутнє в терапії та профілактиці захворювань, адже видалення з організму хвороботворних елементів, при цьому не спричиняючи негативного впливу на різні органи та системи – це справді революційна технологія.

Ціль компанії “Орісіл-Фарм”. Ми експерти і наше завдання – створення інновацій в напрямку розробки, виробництва та впровадження еферентних засобів, що даватимуть нові можливості клініцистам та матимуть ефективний вплив на відновлення здоров’я та якості життя мільйонів людей по усьому світу.

Наші цінності:

ЯКІСТЬ

ІННОВАЦІЙНІСТЬ

ТУРБОТА


Якість

Створення українських препаратів, що відповідають провідним європейським стандартам якості  – основний пріоритет компанії Орісіл-Фарм! Ми втілюємо принципи якості на усіх етапах виробничих та позавиробничих процесів.

Усі наші продукти виробляються у відповідності зі стандартами GMP (Належна Виробнича Практика). Це практика, яка гарантує, що препарат і активна речовина виробляються і контролюються у відповідності до прописаних стандартів та правил  у відповідності з вимогами, що викладені в специфікаціях і документах на основі яких видані дозволи на їх обіг.
Відділ Забезпечення Якості здійснює нагляд над виконанням вимог та дотриманням впроваджених систем якості, і постійно вдосконалює їх. Підтвердженням цього є ряд пройдених аудитів та отримання сертифікатів: GMP, ISO13485, HACCP.
Ми гарантуємо, що кожен продукт, який ми виготовляємо є безпечним для пацієнта і для кожного нашого препарату ми використовуємо тільки інгредієнти найвищої якості.

Інноваційність
Орісіл-Фарм експерт в області розробки, виробництва та впровадження еферентних засобів та методик в клінічну практику. Ми втілюємо нашу ціль в життя за допомогою застосування накопиченого багаторічного досвіду, якісних професійних знань, через науково-дослідні проекти в області медицини та фармації, задля створення інноваційних засобів, методик та принципів. Ми знаходимось в постійному пошуку та дослідженнях, що відкриватимуть нові можливості для відновлення здоров’я людей.

Турбота
Ми приділяємо увагу та надаємо допомогу в першу чергу тим, хто не може про себе подбати. Наші соціальні та волонтерські проекти направлені на допомогу дитячим будинкам, малозабезпеченим пацієнтам та воїнам, що перебувають у зоні АТО.
Орісіл-Фарм використовує ощадливі підходи в процесі виробництва. Ми раціонально використовуємо сировину та відходи, таким чином турбуємось про наше довкілля. Ми впровадили на виробництві Систему Екоменеджменту і усі зайві продукти, які утворюються в процесі виробництва утилізуються екологічним шляхом. На підприємстві впроваджуємо комплекс енергозберігаючих технологій виробництва.
Основна стратегія компанії “Орісіл-Фарм” – “Через інновації – до лідерства”, що відображає наше прагнення до лідерських позицій на ринку, розширюючи свою діяльність як на українському так і на закордонних ринках, а орієнтир на інновації дозволяє нам проводити нові дослідження та розробляти і виводити на ринок інноваційні еферентні засоби в медицині та ветеринарії.

Дотримання основних принципів роботи, якими провідні спеціалісти керуються в процесі виробництва, а також розуміючи велику відповідальність перед суспільством, наша команда допомагає вдосконалити існуючі та надає нові можливості клініцистам, діяти більш ефективно та безпечно задля збереження та відновлення здоров’я наших пацієнтів.

Історія компанії

16 жовтня 2003 року компанію “Орісіл-Фарм” заснувало подружжя Кіщак Максим та Наталія, тандем лікаря та фармацевта. Створено компанію Орісіл-Фарм”, як фармацевтичний напрямок компанії “Орісіл”, що є провідним виробником пірогенного діоксиду кремнію на території СНД і країн Східної Європи, а також одним з чотирьох найбільших виробників у світі.

Чи знаєте Ви що, у 2005 році було вперше розпочато виробництво лікарського препарату “Атоксіл”, на Львівській фармацевтичній фабриці. До цього періоду препарат “Атоксіл” пройшов усі етапи клінічних досліджень і отримав відповідні реєстраційні документи.

У 2007 році компанія інвестувала перші кошти у будівництво та відкриття власного виробничого комплексу в місті Калуш, Івано-Франківської області. Було проведено всі етапи підготовчих робіт: отримання дозвільних документів, ліцензій та сертифікатів, забезпечення виробництва відповідно до світових стандартів належної виробничої практики.

2007-2012 – це динамічний розвиток виробничої діяльності. Розширення асортименту виготовленої продукції, створення нових виробничих ліній та майданчиків.

У 2012 році компанія “Орісіл-Фарм” пройшла процедуру ліцензування, згідно нових стандартів , і як результат отримала безстрокову ліцензію на виробництво лікарських засобів та сертифікат на відповідність вимогам GMP.

Протягом 2012-2019 років компанія пройшла сертифікацію на відповідність стандартам ISO:13485, HACCP.

А у 2017 році компанія вперше вийшла на зовнішні ринки з препаратами  Еліміналь гель та Алко-сорб, на даний момент препарати компанії поставляються у шести країнах світу.

Чи знаєте Ви, що протягом 15 років компанія втричі збільшили виробничі площі, запустила чотири дільниці виробництва гелевих форм та займає лідируючі позиції на ринку препаратів еферентної терапії?

Препарати “Орісіл-Фарм” – це українські препарати високої якості, які користуються визнанням як серед професійної медичної та фармацевтичної спільноти, так і серед пацієнтів.
Ми вдячні за довіру та підтримку, що дає нам натхнення працювати, розвиватись і розробляти сучасні та ефективні препарати задля відновлення здоров’я та якості життя мільйонів людей!