Извините, этот текст доступен только на “Украинский” и “Американский Английский”.

Не бути байдужим, допомагати тим, хто цього потребує – сьогодні ці принципи стають невід’ємною частиною життя українців. Благодійність перетворюється у стиль життя, який дозволяє почувати себе Людиною, роблячи добро і підтримуючи тих, хто не може жити повноцінно.
Неможливо залишатись осторонь сьогоденних проблем України, адже це країна, в який жили наші пращури, живемо ми і будуть жити наші нащадки. Тому варто докладати максимальних зусиль сьогодні, аби Україна завтра стала такою, якою ми хочемо її бачити.
Згідно з даними Міністерства соціальної політики, станом на 2013 рік в Україні нараховується 96 тис. дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Вони є однією з найменш захищених частин соціуму. Але при цьому вони, як і інші діти, є майбутнім нашої держави, тому ми повинні дбати про них і забезпечувати їм достойний рівень життя.

З 1 жовтня 2014 року фармацевтична компанія «Орісіл-Фарм» запускає проект «Творимо добро разом». Метою даного проекту є допомога дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування. З 01.10.2014 і до 31.01.2015 одну гривню від продажу кожної упаковки препарату «Атоксіл» компанія перераховує на потреби дитячих будинків та спеціальних шкіл-інтернатів. Акція діє на всій території України. Інформаційні партнери проекту – medicina.ua і mame.kh.ua.

Проект здійснюється шляхом відбору тих закладів, які найбільше потребують підтримки, визначенням їхніх пріоритетних потреб безпосередньо на місці та наданням необхідної допомоги. Слідкувати за реалізацією проекту можна на офіційному сайті компанії та на сторінці Орісіл-Фарм у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/atoksil.ua

 Чужих дітей не буває!

Фармацевтична компанія “Орісіл-Фарм” дякує за підтримку проекта “Творимо добро разом!” аптечним мережам “Аннушка”, “Благо”, “Експрес-мед”, “Реал-Фарм”, “Конекс”, “Лекфарм”, “Наталка”, “Столичний медичний альянс”, “Аптека TAS”, “Авіценна”, “Віал-маркет”, “Эль Доктор”, “Леда”, “Сімейна аптека”, “Союзмедфарм”, “Лінда-Фарм”, “Досвід. Довіра. Допомога”, “Аптека24”, “Тріоль”, “Доктор МОМ”, “АЕК”, “Юнсон”, “Полтавфарм”, “9-1-1”, “Экостатус”, “Сальве”, аптеці№22 і аптеці №277 (м. Харків).