Українці – нація борців. Упродовж всієї історії ми боролися за нашу автентичність, за сталий розвиток і добробут. І ця боротьба продовжується дотепер. Жоден українець не може лишатись осторонь загального прагнення жити достойно у мирній країні. Наша компанія – не виняток.

Фармацевтична компанія “Орісіл-Фарм” – це українська компанія з українськими брендами. Ми пишаємось тим, що всі етапи виробництва наших препаратів відбуваються на території України. Ми не виводимо кошти за кордон, як іноземні виробники, а інвестуємо їх в економіку нашої держави. Ми переконані, що такий принцип роботи робить сильнішими нас і нашу країну.

Ми розуміємо, що у складні для нашої країни часи, ми всі повинні підтримувати один одного у боротьбі за життя. Сильніші повинні допомагати слабшим ставати сильними, адже тільки така братерська підтримка і допомога робить наш народ непереможним. Тому ми запускаємо ряд проектів з метою допомагати тим, хто зараз потребує цього найбільше.

Керуючись принципами прозорості та доступності інформації, ми висвітлюємо усі етапи проектів, заохочуючи тим самим вас робити добрі справи разом.

Слідкуйте за розвитком наших проектів у цьому розділі та на сторінці у соціальній мережі Facebook facebook.com/atoksil.ua.
Разом ми зможемо зробити більше!