7 жовтня 2014 року, в рамках проекту «Допомога воїнам АТО», представники компанії «Орісіл-Фарм» вдруге відвідали місто Яворів (Львівська область). Там, на території райвійськкомату Яворівської військової частини дружини і матері воїнів, що перебувають у зоні АТО, організували Пункт прийому допомоги для учасників АТО. Щодня небайдужі люди приносять одяг, харчі, медикаменти і т.д. для подальшої передачі солдатам у зону АТО.

Менеджер Адріан Янко та фахівець в галузі медицини Анжела Ковтуняк, які тримають постійний зв’язок з яворівським лікарем Тамарою Кирилюк, привезли у Пункт прийому допомоги для учасників АТО партію препарату «Атоксіл». Завдяки своїй протимікробній, дезінтоксикаційній та протиалергійній дії, цей високоефективний препарат є вкрай необхідним в умовах бойових дій: «Атоксіл» можна використовувати не лише для очищення кишково-шлункового тракту, але й зовнішньо як антисептик для прискореного загоєння ран та опіків, для знезараження води у польових умовах.

Зона АТО – це вся Україна. Боротись мусять не лише ті, що зі зброєю в руках визволяють і тримають оборону на Сході, а й всі ті, хто в межах і за межами держави вважають себе українцями. Наша зброя – не автомати. Наша зброя – це допомога воїнам АТО.