Перша хвиля проекту «Творимо добро разом!»

В рамках проекту допомоги дітям-сиротам «Творимо добро разом!» п’ять дитячих будинків з різних куточків України отримали допомогу у вигляді засобів особистої гігієни та ліків: Роздільський (Львівська обл.), Комарівський (Харківська обл.), Дніпропетровський (Дніпропетровська обл.) дитячі будинки-інтернати, Громадська організація захисту та допомоги інвалідам «Ангел надії» (Вінницька обл.), Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Мрія Переяславщини» (Київська обл.). Всього п’яти дитячим закладам було передано: підгузків – 3054 шт., шкарпеток – 560 пар, а також побутової хімії та медикаментів на суму 12.673,51 грн.

Проект реалізовується з 1 жовтня 2014 до 31 січня 2015 українською фармацевтичною компанією. 1 гривня від продажу кожної упаковки препарату «Атоксіл» перераховується на закупівлю необхідних для дитячих будинків засобів, що передаються дітям-сиротам особисто представниками компанії в регіонах.

Володимир Мотора, регіональний менеджер компанії у Дніпропетровській області, який 21 листопада 2014 року передавав допомогу Дніпропетровському дитячому будинку-інтернату для дітей з ДЦП, сказав: «Відвідування таких закладів завжди залишає незгладимий осад на душі. Це – інше життя. І якщо ми можемо принести туди трішки своєї доброти – нам це повернеться сторицею.»

«Ця справа і ця допомога – це неймовірно важлива, потрібна і вчасна підтримка дітей-сиріт. На фоні мізерного державного фінансування все, що ми можемо їм передати, є дуже необхідним», – говорить Віталій Момот, регіональний менеджер компанії у Харківській області, який 24 листопада 2014 року передав допомогу Комарівському дитячому будинку-інтернату.

Друга хвиля проекту приурочена до Дня святого Миколая. Уже через місяць наступні п’ять дитячих будинків-інтернатів отримають допомогу у вигляді ліків, засобів особистої гігієни і розвиваючих ігор.

Чужих дітей не буває!