Створення якісних українських препаратів, що відповідають найкращим європейським стандартам – це основний пріоритет для компанії Орісіл-Фарм! Дотримання стандартів якості в своїй щоденній роботі є особистим правилом кожного працівника компанії.

В Орісіл-Фарм усі наші продукти виробляються у відповідності до стандарту GMP (Належна Виробнича Практика). Це практика, яка гарантує, що лікарський препарат і активна речовина виробляються і контролюються у відповідності до прописаних стандартів та правил, у відповідності з вимогами що викладені в специфікаціях і документах на основі яких видані дозволи на їх обіг.

Відділ забезпечення якості здійснює нагляд над виконанням вимог та дотриманням впроваджених систем якості, і постійно вдосконалює їх. Підтвердженням цього є ряд пройдених аудитів та отримання сертифікатів: GMP, медичні вироби, ISO:22000, HALAL.

 

Як ми турбуємось про якість продукції?

Фармацевтична якість

 

Фармацевтична якість виробництва – це основна перевага компанії Орісіл-Фарм. Це означає, що усі продукти, включаючи ветеринарні продукти, косметику та харчові добавки, виготовляються в тих же умовах, і з дотриманням тих же  високих стандартів якості, що і лікарські засоби.

 

Гарантія безпеки

 

Ми гарантуємо, що кожен продукт, який ми виготовляємо є безпечним для пацієнта і для кожного нашого препарату ми використовуємо тільки інгредієнти найвищої якості. Кожна партія виготовленої продукції проходить контроль якості у кращих лабораторіях України. А ефективність кожного препарату ми підтверджуємо відповідними дослідженнями.

 

Як ми турбуємось про навколишнє середовище?

Компанія Орісіл-Фарм використовує ощадливі підходи в процесі виробництва. Ми раціонально використовуємо сировину та відходи. Ми впровадили на виробництві Систему Екоменеджменту і усі зайві продукти, які утворюються в процесі виробництва утилізуються екологічним шляхом. На підприємстві впроваджуємо комплекс енергозберігаючих технологій виробництва.