12
12/2014

Уже третій місяць реалізовується проект допомоги дітям-сиротам «Творимо добро разом!». Повним ходом йде підготовка до передачі допомоги дитячим будинкам в рамках другої хвилі проекту. Перша була листопадова. П’ять дитячих будинків отримали необхідні засоби: Роздільський (Львівська обл.), Комарівський (Харківська обл.), Дніпропетровський (Дніпропетровська обл.) дитячі будинки-інтернати, Громадська організація захисту та допомоги інвалідам «Ангел надії» (Вінницька обл.), Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Мрія Переяславщини» (Київська обл.). Всього п’яти дитячим закладам було передано: підгузників – 3054 шт., шкарпеток – 560 пар, а також побутової хімії та ліків на суму 12.673,51 грн.

Проект реалізовується з 1 жовтня 2014 до 31 січня 2015 українською фармацевтичною компанією «Орісіл-Фарм». 1 гривня від продажу кожної упаковки препарату «Атоксіл» перераховується на закупівлю необхідних для дитячих будинків коштів, що передаються дітям-сиротам особисто представниками компанії в регіонах.

Друга хвиля проекту «Творимо добро разом!» приурочена до Дня святого Миколая. На цей раз допомога буде надана наступним закладам: Богодухівський (Харківська обл.) і Поливанівський (Дніпропетровська обл.) дитячі будинки-інтернати, Міський спеціалізований будинок дитини №1 (м.Одеса), Спеціалізований обласний будинок дитини м Боярка (Київська обл. ), а також Йосиповицький дошкільний навчальний заклад (Львівська обл.)

Вже через тиждень більше 400 дітей-сиріт отримають до Дня святого Миколая ліки, засоби особистої гігієни, побутову хімію, шкільне приладдя, матеріали для творчого розвитку та смачне печиво до святкового столу.

Юлія Мартисенко, керівник проекту «Творимо добро разом!», говорить: «Багато людей вважають, що дитячі будинки отримують достатньо допомоги. І декому здається, що можна залишитися осторонь, адже сироти все одно не пропадуть. Але це не так. Дітям-сиротам постійно потрібна підтримка. У них настільки великі потреби в найбільш повсякденних для нас з вами речах, що тільки спільними силами, на постійній основі ми можемо підтримувати їхнє життя в нормальних людських умовах. Залишатися байдужим – такого права не має ніхто!»

Стежити за реалізацією проекту можна на сторінці проекту в соціальній мережі facebook.com/atoksil.ua.

Чужих дітей не буває!